تغییرات قیمت در طول یک هفته اخیر، پراید از 60 میلیون عبور کرد + جدول

باوجود ادعای خودروسازان داخلی مبنی بر افزایش تولید خودرو، اما بازار کشور به شدت نیازمند عرضه بیشتر خودرو از سوی خودروسازان داخلی است و با مقایسه قیمت ها در طول یک هفته اخیر، بلااستثنا می توانیم شاهد افزایش چند میلیون تومانی قیمت تمامی خودروهای داخلی باشیم، به طوری که قیمت خودروی پراید 111 در روز پنجشنبه 17 بهمن ماه به قیمت 65 میلیون تومانی رسیده است و خودروی سایپا پراید 131 نیز توانسته از مرز 60 میلیون تومانی عبور کرده و با قیمت 60 میلیون و 500 هزار تومانی در بازار معامله شود. این درحالیست که می توانیم فاصله بین دو خودروی تیبا و ساینا را در کمترین حد خود ببینیم، درحالی که قیمت تیبا 2 هاچ بک تنها اختلاف 700 هزار تومانی با خودروی ساینا رینگ فولادی دارد. حال امروز به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، در ادامه سعی داریم مروری بر قیمت روز پنجشنبه 17 بهمن ماه و مقایسه آن با قیمت های ثبت شده در 10 بهمن ماه سال جاری داشته باشیم که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

تغییرات قیمت خودروهای داخلی در طول یک هفته اخیر

تغییرات قیمت خودروهای داخلی در طول یک هفته اخیر

نظرات
 
 
 
محمد 1398/11/18
چشم وزارت صنعت روشن ، شورای رفاقت و دوستان اینها همه نتیجه حمایت همه جانبه از آشغال سازهای داخلی هست که به خاطرشون خون مردم رو کردین تو شیشه و بستن راه واردات خودرو این گند بالا اومده
Houman 1398/11/18
خدا انشالله لعنتشون كنه،يعني يه كارمند با حقوق ٣ ميليون تومن در خوشبينانه ترين حالت بعد از ٢٠ ماه ميتونه يه پرايد صفر بخره،واقعا ديگه نميدونم از چه كلمه اي در توصيف اين اقايون استفاده كنم؟بيشرم،وقيح يا...
ایرانی 1398/11/19
خاک بر سر ملت که همه هم میدونن کار دولت روحانی ناامید و بی تدبیره ولی دست از خریدن نمیکشند.بابا به خدا اگه یک ماه ماشین نخرید نمیمیرید والا نمیمیرید.هر کس الان بخره یک ماه دیگه باید کلی ضرر بده چون این سیاست آخر سال دولته و شایعاتی که راه انداخته که ستلی دیگه گرونتر میشه .به خدا همش دروغه بفهمید بابا .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران