قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا منتشر شد؛ از پراید 38 میلیونی تا چانگان 131 میلیونی + جدول

یکی از مهم ترین مواردی که به طور روزانه در فضای مجازی بررسی می شود، قیمت روز اتومبیل و همچنین مقایسه آن نسبت به قیمت کارخانه خواهد بود که در ماه های گذشته به دلیل نوسان شدید نرخ ارز و همچنین تاثیر آن بر روی سایر بازارها بویژه بازارخودرو تشدید شده است. حالا به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، لیستی از قیمت بازار و همچنین 5 درصد کمتر از حاشیه بازار مربوط به محصولات سایپا، پارس خودرو و شرکت زامیاد منتشر شده است که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.
البته در شرایط فعلی هدف از اعلام این فهرست قیمتی چندان روشن نیست چرا که خودروسازان دولتی عملا تا پیش از تحویل تعهدات خود از پیش فروش خودروهای جدید آن هم با نرخ های حاشیه بازار منع شده اند و مشخص نیست که آیا برنامه ای برای تحویل خودروهای مربوط به ماه های بهمن و اسفند با قیمت های جدید دارند یا خیر؟

لیست قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا

لیست قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا

نظرات
 
 
 
حسین 1397/11/24
هموطن فقط بخر

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران